Wpisy

 • poniedziałek, 03 czerwca 2013
  • Zarabiaj z TeleZen

   Usługa TeleZen umożliwia zarabianie klientom za pomocą Programu Partnerskiego. Wystarczy zalogować się do usługi polecać ją znajomym. 

   

   Po zalogowaniu się do usługi należy wysłać zaproszenia znajomym. Kiedy doładują oni swoje konto, osoba, która wysłała im zaproszenia otrzyma 10% ich pierwszej wpłaty. Od każdej ich kolejnej wpłaty, na konto zapraszającego wpływa 1%. Zebrane środki można przeznaczyć na rozmowy lub wypłacić w formie gotówki. Im większa liczba poleceń i doładowań znajomych, tym większa zarobiona kwota.
   Dla zarabiających najwięcej, przewidziane są dodatkowe korzyści. Po doładowaniu kwotą 50 zł, którą zapraszający wykorzysta na rozmowy, otrzymuje on dostęp do większych możliwości polecania usługi. Może wówczas skorzystać  z unikalnych linków z rekomendacjami, które można wstawiać na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Nasza Klasa. Inna możliwość to banery graficzne przydatne na stronach www czy blogach.
    TeleZen przygotowało też specjalny program partnerski dla mediów. Za pomocą często odziedzanej witryny, mogą przeprowadzać promocje i nagradzać swoich klientów darmowymi kodami. Korzystając z usługi zaczną budować dla polecającego sieć, na której ten będzie zarabiać.


   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Zarabiaj z TeleZen”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   karol.ps1
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 03 czerwca 2013 10:27
 • wtorek, 23 października 2012
 • czwartek, 21 czerwca 2012
  • Rozmowy za granicę - roaming, nowe stawki

   Rozmowy w roamingu będą tańsze. Sprawdzamy - Ile będą kosztowały.

    

   Dobra wiadomość na wakacje. Operatorzy komórkowi obniżają ceny rozmów i transmisji danych w roamingu w krajach UE już od 1 lipca 2012.

   Tanie rozmowy - roaming

   Już teraz operatorzy mają określone maksymalne ceny rozmów, na podstawie rozporządzeń Parlamentu Europejskiego, które od 1 lipca 2012 zostają obniżone. Nowe limity zmniejszą cenę za minutę rozmowy w roamingu z obecnych 35 centów do 29 centów od 1 lipca 2012 r. następnie do 19 centów w lipcu 2014 r. (+ VAT). Zmaleją też ceny za sms-y. Wiadomości tekstowe również będą tańsze – ich ceny spadną stopniowo z 11 do 9 centów już od 1 lipca, zaś 1 lipca 2014 r. cena jednego sms-a wyniesie zaledwie 6 centów.

   Nowością są zapisy które po raz pierwszy regulują także ceny za przesyłanie danych. 1 MB danych odebranych przez komórkę w roamingu będzie kosztować klientów nie więcej niż 70 centów od 1 lipca 2012 r., 45 centów od 1 lipca 2013 r. i 20 centów od 1 lipca 2014 r. (+ VAT).

    

   Czy rozmowy będą dużo tańsze ?

   Obniżka rozmów nie jest znacząca - tanieją one o ok. 24 gr, tj. do poziomu 1,48 zł za połączenie wychodzące. Odebrane połączenia będą płatne 0,41 zł. Wysyłane SMS 0,46 zł.

   Natomiast po raz pierwszy zacznie obowiązywać maksymalna stawką za transmisję danych którą może naliczyć operator. To rzeczywiście rewolucją. Cena z bliżej nieokreślonej zostanie określona na maksimum 3,57 zł

   Pomimo tych obniżek dalej najbardziej opłaca się korzystać z usług do tanich rozmów międzynarodowych takich jak np. telezen.pl, alterfon.pl czy  tele-tanio.pl  a połączenie wykonywać z Polski na zagraniczne numery stacjonarne lub komórkowe (karty prepaid w krajach UE są bardzo tanie). Transmisja danych z kart zagranicznych operatorów także jest dużo tańsza.

    

   -----

   Szukasz najtańszych rozmów do krajów EU ?

   Przeczytaj nasze inne artykuły.

   Odbierz -> Minuty na darmowe rozmowy. Tutaj znaleźliśmy kod promocyjny: Promo22

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Rozmowy za granicę - roaming, nowe stawki”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   karol.ps1
   Czas publikacji:
   czwartek, 21 czerwca 2012 23:58
 • środa, 30 maja 2012
  • Porównanie usług - Tanie rozmowy międzynarodowe, rozmowy za granicę

   Coraz częściej szukamy rozwiązań, które umożliwiają nam tańsze rozmowy od tych oferowanych przez operatorów komórkowych i stacjonarnych. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że za zagraniczne rozmowy możemy płacić kilkadziesiąt razy mniej od tych w taryfach oferowanych przez operatorów.

   W Internecie roi się od usług do tanich rozmów za granicę. Oferowane są różne rozwiązania, które mają nam umożliwić potencjalnie tańsze połączenia z bliskimi, którzy przebywają za granicą.

   Ale jaką usługę wybrać ? Czym się one różnią ?

   Znany wszystkim Skype - można rozmawiać bezpłatnie między użytkownikami Skype, ale potrzebny jest komputer, mikrofon, słuchawki. Dzięki Skype można także wykonywać połączenia bezpośrednio na numery stacjonarne i komórkowe, ale to już płatne - więcej poniżej w porównaniu cen.

   Gadu-Gadu - znany polski komunikator. Działa podobnie jak Skype, darmowe rozmowy gdy siedzimy przed komputerem, ale gdy dzwonimy na numery zagraniczne płacimy.

   Szukamy dalej w sieci - jeden z pierwszych wyników - usługa EasyCall - różne dostępy do połączeń. Sprawdzamy ceny - o nich poniżej.

   Na jakimś blogu znów trafiamy na TeleZen - prosty wybór na stronie, wybieramy jak chcemy dzwonić: z komórki, stacjonarnego, z budki, telefonu ip, komputera. Ale jak z cenami ?   Porównanie cen rozmów międzynarodowych - wybieramy 3 kierunki.

   Sprawdzamy skąd najtaniej zadzwonimy na komórkę do Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji.

   

     Skype  EasyCall  (z kom) Gadu-Gadu TeleZen
   Niemcy                  0,97 zł                       1,49 zł                0,85 zł  od 0,23 zł 
   Wielka Brytania                  0,99 zł                       1,79 zł                1,35 zł  od 0,41 zł 
   Francja                  0,80 zł                       0,90 zł                0,45 zł  od 0,23 zł 
   uwagi: w Skype + 0,45 zł za nawiązanie połączenia      

   Na szczególną uwagę zasługuje usługa TeleZen.
   Która oferuje niewątpliwie najniższe ceny połączeń. Różnica w cenie może być aż 4 krotna.


   Usługi:

   www.telezen.pl

   Strony o tanich rozmowach:

   http://taniozkomorki.blogspot.com/

   http://rozmowy-tanie.blogspot.com/


   Zachęcamy do testów różnych usług i prosimy o Wasze opinie.

   Jeśli znasz inne usługi godne polecenia - skontaktuj się z nami.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   karol.ps1
   Czas publikacji:
   środa, 30 maja 2012 13:21
 • poniedziałek, 30 kwietnia 2012